Egipt to egzotyczny dla nas kraj, ale ważne jest to, że wcale nie leży tak daleko i dolot tam nie jest aż tak męczący. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie Safari nurkowe w Egipcie. To będzie niesamowite wydarzenie, bo można odbyć w krótkim czasie aż dwadzieścia dwa nurkowania.

Tak aż tyle i to nie byle gdzie, ale oglądając niesamowite wraki północny oraz rafę Ras Mohamed. Nigdzie nie znajdziemy lepszych warunków do nurkowania. Z wraków numer jeden na wszystkich światowych listach warto wymienić Thistlegorm. Warto zobaczyć Park Narodowy Ras Mohamed, który ma najpiękniejszą rafę koralową na świecie. Jeśli lubicie nurkować i oglądać wraki to dobrze trafiliście. Przy okazji zobaczycie na własne oczy takie ryby, jakie do tej pory były dostępne tylko w Internecie na zdjęciach. Dzisiaj to wszystko może stać się realne, dlatego warto tam pojechać i to wszystko sprawdzić.

Wyprawa do raju

To będzie bardzo pracowity tydzień, ale nie stracimy nawet jednej godziny tylko będziemy wiele razy pod wodą. Morze Czerwone to wody krystalicznie czyste i co ważne ciepłe. Podczas wyjazdu będziemy cały czas pod okiem specjalistów. To gwarantuje nam nie tylko bezpieczeństwo, ale również dotarcie do takich miejsc, jakie są zarezerwowane dla miłośników nurkowania. W cenie mamy wliczoną opiekę instruktora nurkowania, pamiątki, ubezpieczenie podróżne czy trzech przewodników. Śpimy na łodzi, a zatem jesteśmy bardzo blisko świata, który nas tak fascynuje. Możemy wykonywać aż cztery nurkowania każdego dnia. W cenę wliczone jest również pełne wyżywienie oraz przekąski. To będzie wyprawa, która zostanie naszej pamięci na bardzo długi czas. Będziemy tam chcieli często wracać, bo to wszystko zrobi na nas piorunujące wrażenie. Na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/safari-wraki-polnocy-i-rafy-ras-mohamed/ już teraz znajdziemy ofertę dla siebie. Warto zapoznać się z regulaminem wyjazdu. Dowiemy się wszystkiego, a jeśli nie m czegoś na stronie to można skontaktować się z firmą bezpośrednio lub telefonicznie.