W nutach perfumy od różnych producentów możemy znaleźć nuty owoców orientalnych takich jak przykładowo mango, kokos znajdziemy wiele nut cytrusowych o zapachu cytryny czy też limonki.

Perfumy które możemy zakupić obecnie w sklepach są skomplikowanymi mieszankami różnych zapachów, specjaliści starają się łączyć je w taki sposób aby dawały one jak najciekawszy efekt, aby zapach był miły dla naszego nosa. Oczywiście często możemy wyczuć delikatne zapachy kory, korzeni, ale także kwiatów takich jak róża czy też mięty. Wszystkie te zapachy złożą się ostatecznie na zapach który będziemy nakładali na naszą skórę.

Jakie nuty zapachowe stworzą wyjątkowe perfumy

Perfumy 1 Million od Paco Rabanne to wyjątkowa kompozycja zpachowa

Oczywiście zapach w flakoniku będzie nieco inny niż zapach na naszej skórze, ponieważ będzie wówczas zachodziła reakcja, a zapach będzie uwalniany za pomocą alkoholu. Dlatego też kiedy chcemy wybrać dla nas zapach samo powąchanie fiolki czy też testera nie będzie dawało nam najlepszego obrazów, dlatego też oczywiście warto zastosować perfumy na skórę. Na początku zapach będzie oczywiście bardzo intensywny, jednak zapach który będzie tak naprawdę najbardziej realny uwolni się dopiero po 15 czy też 20 minutach. Wówczas będziemy mogli poczuć go w pełni, oczywiście należy zwrócić uwagę czy utrzyma się przez dłuższy czas.

Na długość utrzymywania się zapachu na naszym ciele wpływają olejki eteryczne, ich zawartość perfumach powinna być dość wysoka, dzięki czemu zapach może utrzymywać się nawet do 48 godzin, w przypadku wód toaletowych będzie to krótszy czas, będzie to spowodowane mniejszą zawartością olejków. Zatem powinniśmy zdecydować co najbardziej nam odpowiada, jeżeli chcemy aby zapach był intensywny powinniśmy zdecydować się na perfumy, natomiast jeżeli będziemy chcieli aby zapach przez cały dzień się uwalniał a na koniec zanikał, wówczas woda perfumowana czy też woda toaletowa będzie najlepszym rozwiązaniem.

Świetnym pomysłem dla każdego mężczyzny mogą okazać się perfumy 1 million, jest oferta od Paco Rabanne, jest to najbardziej znany model perfum od tej firmy, z pewnością cieszy się dużym powodzeniem na całym świecie. Jest to bardzo rozpoznawalny zapach w którym wyczujemy nuty cytrusowe, mięty, drzewny, ostrych przypraw. Oczywiście jest to zapach męski, charakteryzujący się także lekką nutą kwiatową owocową, dzięki temu mieszanka działa bardzo elektryzująco na zmysły, z pewnością jest to zapach dla nowoczesnego mężczyzny.