W wielu przypadkach szczególnie kobiety chcą schudnąć, jednak nie wiedzą jak.

Słynne powiedzenie, że powinno się mniej jeść, a wtedy się schudnie nie działa i jest po prostu nieskuteczne. W rzeczywistości jedzenie mniejszej ilości pożywienia może być szkodliwe. Organizm każdego z nas wie jakie jest nasz zapotrzebowanie i powinniśmy jak najczęściej się go ”słuchać”. W dzisiejszych czasach istnieją także inne metody, jeśli chodzi o odchudzanie, a jedną z nich jest kriolipoliza. Na pewno nie wszyscy wiedzą co to jest i termin ten jest dla nich zupełnie nowy.

Kiedy będą efekty

Jak się okazuje nie jest to nic innego jak tylko wymrażanie tkanki tłuszczowej. Sama nazwa brzmi dosyć strasznie, ale nie ma w tym nic złego, bo wszystko to jest dla nas nieszkodliwe. Jeśli chodzi o same efekty takiego zabiegu to warto wiedzieć, że są one widoczne po różnym czasie – każdy organizm jest inny. Niezwykle istotną informacją jest to, że kolejny zabieg można wykonać dopiero po upływie 4 tygodni od pierwszego. Wracając jeszcze do efektów to te finalne będą widoczne dopiero po 4 miesiącach, jednak pierwsze zazwyczaj zauważa się już po 2 tygodniach od czasu wykonania zabiegu. Całość polega w rzeczywistości na wymodelowaniu naszego ciała.

Utrzymywanie efektów

Taki zabieg nie da nam długotrwałych efektów i jeśli chcemy je podtrzymać to musimy zwracać uwagę na to co jemy i przede wszystkim prowadzić w miarę możliwości aktywny tryb życia. Bez tego efekty nie będą utrzymywały się zbyt długo. Czy występują jakieś skutki uboczne? Istnieje możliwość, że maksymalnie do kilkunastu godzin po zabiegu na ciele będą utrzymywały się zaczerwienienia lub zasinienia, jednak one znikną. Może występować również lekki obrzęk czy bolesność w miejscu wykonywania zabiegu, jednak te objawy ustępują maksymalnie do 48 godzin po zabiegu. W przypadku, gdy chcemy wykonać wspomniany zabieg warto jest udać się w to miejsce: http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza.