Dzięki pełnej konstrukcji z cegły uzyskasz optymalny klimat w pomieszczeniu z dobrą regulacją temperatury, redukcją hałasu i minimalnym ryzykiem przyciągania roztoczy i pleśni. Cegły to inwestycja w zdrowie twojej rodziny.

Cegły są wykonane z czystego naturalnego materiału, faktycznie powstają z wypalanej gliny. Cegła i zaprawa to czyste, nieorganiczne materiały, które zostały wypalone w tak wysokiej temperaturze, że nie zawierają śladów materiałów organicznych. Tak więc nie ma ryzyka wspierania organizmów biologicznych, które są przyczyną wielu problemów w klimacie wewnętrznym. W domu z cegły nie są przetwarzane żadne inne produkty organiczne ani rozpuszczalniki podczas produkcji i budowy. Budynki murowane nie uwalniają żadnych gazów ani substancji wywołujących alergie. Innymi słowy, nie mogło być lepszego materiału budowlanego dla dobrego klimatu w pomieszczeniu. Dzięki ścianom całkowicie wykonanym z cegły można zapobiegać gromadzeniu się roztoczy, pleśni i kurzu. Pleśnie na ogół występują w naturze, a stosując odpowiednie rozwiązania w domu, możesz zagwarantować, że tam pozostaną. W całkowicie murowanym domu z odpowiednią wentylacją zminimalizujesz ryzyko powstawania pleśni, ponieważ klimat w pomieszczeniu pozostaje suchy.

W całkowicie murowanym domu ściany wewnętrzne aktywnie pochłaniają wilgoć powietrza. Cegły łatwo pochłaniają wilgoć, ponieważ mają powierzchnię bardziej otwartą na dyfuzję niż inne materiały. W przeciwieństwie do innych materiałów, wilgoć nie szkodzi cegłom. Rezultatem jest komfortowy i przyjemny klimat w pomieszczeniu, zdrowy dla całej rodziny. Zobacz ofertę na stronie http://retrocegla.pl/. Po zamieszkaniu w domu całkowicie z cegieł nie będziesz chciał mieszkać nigdzie indziej. Wydaje się, że ceglane ściany zostały stworzone z myślą o dynamicznym życiu rodzinnym, w którym ludzie przestawiają meble i zmieniają aranżację. Solidna ściana wytrzymuje stres codziennego życia i działań rodzinnych. Z tego powodu możesz cieszyć się, że ceglane ściany nie wymagają konserwacji. Otynkowane ściany są łatwe do czyszczenia, a jednocześnie półki, szafki czy obrazy można łatwo zamontować bezpośrednio na ścianie, a nośność śruby jest wielokrotnie większa niż w przypadku lekkiej ściany z pustaków.