Starania o kredyt na zakup mieszkania lub też innej nieruchomości nie są czymś prostym. W tym względzie mamy do czynienia z wieloma różnymi zawiłościami.

Poza tym na rynku funkcjonuje wiele różnych banków, a oferta każdego z nich wydaje się być bardzo atrakcyjną, aczkolwiek niedostępną dla każdego. Określenie własnych możliwości, własnej zdolności kredytowej nie jest niczym prostym, a często już na tym etapie klienci się zniechęcają i nie podejmują dalszych starań, aby mimo wszystko dany kredyt pozyskać. Tymczasem istnieje pewne rozwiązanie, które jest znacznie prostsze, które daje znacznie większe szanse na powodzenie. Mowa jest mianowicie o działalności doradztwa kredytowego pana Michała Strzylaka z Krakowa.

Jednym z kluczowych produktów, który znajduje się w ofercie owego doradztwa jest kredyt hipoteczny.

Podmiot ten ściśle współpracuje z trzydziestoma różnymi bankami. Jest to związane ze znacznie większą szansą na to, aby dany klient faktycznie mógł uzyskać taki kredyt, jaki leży w kręgu jego zainteresowania, a poza tym również w granicach jego możliwości finansowych. Każda sprawa jest rozpatrywana w odrębny sposób, każda sprawa jest dogłębnie analizowana, aby móc pomóc klientowi, aby móc naprawdę realnie ocenić jego możliwości oraz jego zdolność kredytową.

Współpraca z doradztwem finansowym polega na zleceniu mu reprezentowania klienta w kontakcie z bankami od samego początku aż do skutecznego finału. Tym samym pracownicy doradztwa szukają dla danego klienta najbardziej optymalnej oraz najbardziej korzystnej oferty związanej z kredytem hipotecznym. Tutaj dokumentów nie składa się tylko do jednego banku, ale tak naprawdę sytuacja jest analizowana, a dokumentacja klienta trafia do wielu różnych banków. Warto nie tylko skorzystać z owej oferty, ale przede wszystkim warto jest zajrzeć na link strony internetowej znajdującej się pod adresem http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/, ponieważ tam znaleźć możemy szczegółowe informacje na temat współpracy z tym doradztwem.