Trudno będzie znaleźć lepsze miejsce do zwiedzania jak Gubałówka. Można tam spędzić cały dzień i nigdy nie będzie nam mało.

Na Gubałówkę trafimy bardzo łatwo, bo wystarczy, że pójdziemy do końca Krupówek. Wtedy dojdziemy do podnóża Gubałówki gdzie będzie można skorzystać z kolejki elektrycznej. Musimy tylko pamiętać o tym, że kolejka do kolejki jest bardzo duża. To, dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wszystko zależne jest od tego, w jakim terminie jedziemy, bo jeśli to ferie czy święta to ludzi jest bardzo dużo. Na Gubałówce można podziwiać panoramę Tatr. Można będzie zjeść i miło spędzić swój czas. Mamy możliwość jazdy na skuterach śnieżnych, mamy parki linowy i tor saneczkowy. To oznacza, że czy to latem czy zimą znajdziemy atrakcje dla siebie.

Warto korzystać z jak największej ilości atrakcji, jakie miasto oferuje. Można udać się nad Morskie Oko albo wjechać kolejką na Kasprowy Wierch. Gubałówka to jedna z wielu atrakcji. Jedno jest pewne nie będzie nam się nudziło w tym mieście. Będziemy tam chcieli wracać bardzo często jak miliony innych osób.
Istotne będzie również to gdzie będziemy spać.

Zwiedzanie jest ważne, ale spanie jeszcze ważniejsze. Rozwiązaniem, które jest polecane przez wiele osób są apartamenty. Dlaczego?

Mamy komfort i niską cenę w jednym. Można wybierać apartamenty w centrum jak i z dala od zgiełku. Oferta jest tak przygotowana żeby każdy był z niej usatysfakcjonowany. Do wyboru mamy mniejsze jak i większe apartamenty, a zatem czy to romantyczny wyjazd czy rodzinny przygoda to coś dla siebie znajdziemy odpowiedniego. Wybierając Zakopane apartamenty trzeba będzie wcześniej się zająć szukaniem. Ma to znaczenie, jeśli zależy nam na cenie i lokalizacji. Niskie ceny i dobra lokalizacja to główne kryteria wyszukiwania wśród Polaków. To, dlatego trzeba się spieszyć żeby być przed innymi. Zainteresowanie noclegami w Zakopanem jest ogromne. Nie ma znacznie czy to lato czy zima to trzeba się spieszyć z noclegami. Baza noclegowa w Zakopanem jest ogromna, ale często to nie wystarcza.