Głównym bohaterem filmy Pętla jest Daniel Śnieżek, początkującego agenta Centralnego Biura Śledczego, który widząc szansę na rozwój swojej kariery, nawiązuje współpracę z ukraińskimi sutenerami, którzy mają mu dostarczać informacje.

Aleksiej i Jewgienij w zamian za protekcję, dostarczają mu informacji na temat podziemnego życia w Rzeszowie. Dzięki temu młody agent szybko zyskuje zainteresowanie swoich przełożonych dzięki sprawnie przeprowadzanym akcjom. Szybko także zaczyna eliminować konkurencję dzięki swojej pracy, szybko także awansuje w pracy, co pozwala mu nadzorować śledztwa w sprawach które najbardziej go interesują. W końca zakłada z nimi luksusowy dom publiczny, w którym planuje nagrywać swoich gości, wśród których są politycy, biznesmeni i inne wpływowe osoby. Oczywiście przekonuje wszystkich o pełnej dyskrecji, podczas gay w każdym pokoju ukryte są kamery. Następnie używa taśm do szantażowania, zaczyna zarabiać duże pieniądze, jednak z czasem nie wszystko idzie po jego myśli. Pętla film o aferze podkarpackiej

Pozorny zbieg okoliczności, który doprowadził do spotkania gangsterów i policjanta wcale nie był przypadkiem, i od początku jest to gra wywiadu.

W filmie znajdziemy bardzo wiele wątków, akcja trwa bardzo szybko i nie możemy wyczuć płynności jak w typowym filmie akcji, kolejne sceny nie składają się na całość, widzimy raczej różne małe historia luźno ze sobą powiązane. Za reżyserię odpowiada Patryk Vega który jest reżyserem także takich filmów jak Kobiety Mafii, Polityka czy też Botox. Film utrzymany jest w podobnym stylu jak poprzednie jego filmy. W roli głównej został obsadzony Antoni Królikowski, pozostałych rolach zobaczymy Piotra Stramowskiego i Katarzynę Wenkę, która wcieli się w role ambitnej pani prokurator. Film Pętla dostępny jest obecnie w sieci i możemy obejrzeć go online. Film miał swoją premię kinową 1 września 2020 roku, a za scenariusz odpowiadają Olaf Olszewski i Patryk Vega.