Niekiedy mężczyźni zastanawiają się jak ubrać się w zależności od okazji, Warto zwrócić uwagę iż bardzo uniwersalnym elementem stroju eleganckiego mężczyzny będzie oczywiście marynarka, możemy wykorzystać ją do stroju codziennego, nosi się je do jeansów.

Oczywiście najczęściej będziemy wybierali koszulę, jednak w lecie marynarka bardzo dobrze będzie zgrywała się z koszulką. Oczywiście obecnie coraz częściej mężczyźni wybierają żywe kolory, łączą także na zasadzie kontrastu.

Marynarka to uniwersalna część garderoby mężczyzny

Marynarka męska najczęściej kojarzy nam się z częścią garnituru, jednak mężczyźni wybierają także marynarki na co dzień, dzięki temu mogą stworzyć codzienne ciekawy strój, z pewnością moda męska obecnie pozwala na więcej, można wykorzystywać ciekawe kolory, wzory. Dlatego też marynarki coraz częściej posiadają przykładowo ciekawe wielokolorowe kratki. Oczywiście w większości są to kolory dosyć stonowane, dobrany odpowiednio kolorystycznie, czasem mogą kojarzyć się także z kwiatami szkockim, mogą kojarzyć się z kurtkami jakie nosi się na polowaniu w Anglii. Z pewnością kurtka powinna być dobrana odpowiednio, powinniśmy sprawdzić jej wielkość, w tym wypadku dużą rolę odgrywają rękawy, podobnie dobiera się także marynarkę gdzie często podstawowym wymiarem będzie obwód klatki piersiowej, wówczas możemy się kierować się wyborem danego modelu. Pamiętajmy jednak iż w przypadku marynarki będziemy mieli możliwość skrócenia rękawów czy ten skrócenia całej marynarki, dzięki czemu możemy wybrać model większy jeżeli jest za ciasna w barkach.
Tshirt męski biały - repablo.com

Dobierz pasek do marynarki

Oczywiście nie możemy zapominać o dodatkach, z pewnością w przypadku kiedy zakładamy do spodni marynarkę powinniśmy pomyśleć także o odpowiednim pasku. Firmy produkujące paski mają obecnie duży popyt na swoje produkty. Moda nie tylko damska, ale również męska sprawia, że paski stają się niezbędnym elementem dekoracyjnym każdego ubrania. Spodnie bez paska wydają się jakby niepełne. Pasek nie tylko wypełnia lukę, ale też stanowi bardzo ciekawy element dekoracyjny. Wybór pasków jest obecnie bardzo duży. Na rynku, oprócz skórzanych czarnych lub brązowych pasków, bardzo dużo znajdziemy modeli kolorowych, wykonanych z ekologicznej skóry, materiału lub tworzyw sztucznych, co znacznie obniża ich cenę, jednocześnie sprawiając, że są dostępne dla wszystkich. Dzięki paskom oraz innym dodatkom możemy całkowicie odmienić strój, sprawić, że inni zobaczą go w całkiem innej perspektywie.

Jeżeli chcemy się modnie ubrać jednak nie zawsze wiemy co można ze sobą połączyć, jak dobrać poszczególne elementy naszego stroju, można wejść na stronę internetową https://www.itlife.pl/temat/4026/najmodniejsze-wzory-marynarek-meskich-2021/, poradnik jaki tam znajdziemy może pomóc nam w wybraniu ciekawego zestawu ubrań, pod względem stylu ale także ciekawego zestawu kolorystycznego. Oczywiście możemy mieszać różne kolory, warto zwrócić uwagę iż w przypadku klasycznej ciemnej lub szarej marynarki dobrym pomysłem może być także wykorzystanie koszulki w kolorze czerwonym czy też niebieskim, to z pewnością ożywi nasz wizerunek.