Czy wiesz, że jedną decyzją możesz wprowadzić do swojego domu nowy pozytywny nawyk? Sięgnij po pojemniki próżniowe, skończ z marnowaniem jedzenia i oszczędzaj pieniądze. Brzmi nieźle? Dowiedz się więcej.

Postaw na pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych!

Chcesz rozwiązać problem marnowania jedzenia w swoim domu? Działaj od razu. Sięgnij po pojemniki próżniowe, które wydłużają świeżość, zachowują smak produktów żywnościowych oraz zapobiegają roznoszeniu się zapachów w lodówce. Ich szczelność w połączeniu z pompką do pojemników próżniowych sprawią, że przechowywane produkty będą zabezpieczone przed wilgocią oraz powietrzem. Warto wiedzieć, że pompka do pojemników próżniowych szybko i łatwo odsysa powietrze z pojemników, same pojemniki próżniowe chronią jedzenie przed wilgocią i rozwojem bakterii tlenowych oraz wydłużają przydatność, smak i aromat niespożytych produktów. Jak działają? Wystarczą trzy kroki: wypełniasz pojemniki próżniowe, nakładasz przykrywkę i odpompowujesz powietrze, na koniec odchylasz w bok ruchomą część zaworu znajdującego się w środkowej części pokrywy pojemnika. Pojemniki łączą w sobie skuteczność z ciekawym designem (praktyczny kształt oraz szeroki wybór kolorów), dzięki temu doskonale wkomponują się w wystrój twojej kuchni.

Poznaj pakiet korzyści (pojemniki próżniowe):

– są wyjątkowo szczelne, dzięki zaworowi Air Clip

– przedłużają świeżość produktów

– zapobiegają marnowaniu jedzenia

– pomagają w oszczędzaniu kosztów

– są bezpieczne dla zdrowia

Postaw na połączenie folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa

Zainteresowało cię powyższe rozwiązanie (pojemniki próżniowe), ale obawiasz się, że masz za małą lodówkę? Jest na to sposób. Poznaj „zestaw” folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa, który pozwoli ci osiągnąć ten sam efekt, a zajmuje jeszcze mniej miejsca. Folia do zgrzewarki w połączeniu ze zgrzewarką próżniową (łatwa i w obsłudze, posiada zróżnicowane tryby pracy dla suchej, jak również wilgotnej żywności) wydłużą świeżość oraz zachowają smak półproduktów, produktów i niespożytych dań. Dzięki temu zachowasz porządek w lodówce, a co za tym idzie, wyeliminujesz problem tworzenia list zakupowych. Wystarczy otworzyć lodówkę i spojrzeć na poukładane produkty, aby dowiedzieć się, czego potrzebujesz.

Poznaj pakiet korzyści (folia do zgrzewarki próżniowej):

– pomaga w oszczędzaniu kosztów

– jest bezpieczna dla zdrowia

– przedłuża świeżość produktów

– zapobiega marnowaniu jedzenia

Jakie produkty możesz przechowywać próżniowo (poznaj przykłady)?

– kawę i herbatę

– słodkie wypieki

– owoce i warzywa

– ryby

– wędliny i sery

– makarony

– produkty mleczne

– pieczywo

– mięso

Wejdź na stronę seeyoo.pl i sięgnij po pojemniki próżniowe + pompka do pojemników próżniowych lub folia do zgrzewarki próżniowej + zgrzewarka próżniowa. Wybierz rozwiązanie dla siebie i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości!