Ubrania do karmienia sprawiają, że młode matki mogą bez problemów karmić piersią swoje dziecko w dowolnym miejscu i w każdej chwili, nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach publicznych.

Dzięki takiej odzieży proces karmienia jest całkowicie niewidoczny dla osób postronnych. Ubrania dla kobiet w ciąży i karmiących piersią wykonane są z materiału z maksymalną zawartością wysokogatunkowej bawełny. Zapewniają stworzenie optymalnych warunków do wymiany wilgoci i powietrza dla skóry wrażliwej i nie powodują alergii. Wszystkie takie ubrania są projektowane z uwzględnieniem tego, że w tym okresie życia kobiety mają rosnący brzuch i piersi. Upewnij się również, że można taką odzież prać w pralce, materiał nie jest zbyt cienki, a ubranie nie jest zbyt ciasne, i naprawdę ułatwia proces karmienia. Koszulki idealnie pasują razem z biustonoszem do karmienia, lub zastępują biustonosz do karmienia z wystarczającym wsparciem, jeśli mają wbudowany biustonosz. Elastyczny materiał koszulki doskonale dopasowuje się do zmieniających się rozmiarów biustu, nie tracąc przy tym formy i zapewniając odpowiednie wsparcie. Tank topy do karmienia z wszytym biustonoszem do karmienia można nosić pod ubraniem lub osobno. Dzięki temu nie będziesz mieć żadnych problemów z karmieniem, a także będziesz świetnie wyglądać. Specjalne gumki na spodzie produktu nie pozwalają im się zawijać, odsłaniając zaokrąglony brzuszek.

Tank topy i koszulki do karmienia łatwo się prać w pralce i nawet po wielu praniach nie rozciągają się i nie tracą swojego wyglądu.

Koszulki i bluzki do karmienia zapewniają komfort, ciepło i ładny wygląd sylwetki w połączeniu ze wsparciem i funkcjonalnością biustonosza do karmienia. Ani chłodna pogoda, ani zaciekawione spojrzenia nie będą przeszkadzać w karmieniu piersią. Co więcej, będziesz wyglądać ładnie i modnie, a także będziesz mogła karmić maluszka w dowolnym momencie bez przyciągania zbędnej uwagi. Taka bluzka do karmienia zapewnia dziecku szybki dostęp do piersi za pomocą łatwo otwieranych jedną ręką klipsów, zamków czy guzików. W niektórych fasonach można również rozchylać materiał. Podczas karmienia malucha w miejscu publicznym możesz odsłonić pierś tylko tak, jak to konieczne.